ČO BY STE MALI O NÁS VEDIEŤ?

SME ZÁHRADNÍ ARCHITEKTI S REALIZAČNÝM TÍMOM. Sme etuziastickí, húževnatí a precízni. Radi sa nechávame inšpirovať. Cestujeme, hľadáme a držíme krok s trendmi. Prax a skúsenosti sme získavali doma, ale aj v Holandsku, Veľkej Británii či USA.

VEĽA SA PÝTAME. Chceme vedieť, čo vás baví a napĺňa, aké sú vaše  zvyky a vkus, či koľkí budete záhradu používať. Záhrada je vaša, tak popremýšľajte, čo si naozaj prajete. Môžete v nej tráviť oveľa viac času, ako si možno myslíte a naplno si ju užívať každý deň. My sa pri navrhovaní snažíme o to, aby ste chceli.

VŽDY REŠPEKTUJEME PROSTREDIE, v ktorom je pozemok umiestnený a používame rastlinný sortiment, ktorý je preň prirodzený. Materiály uprednostníme prírodné, ideálne z lokálnych zdrojov, nemáme radi napodobeniny.

PRAKTICKOSŤ A FUNKČNOSŤ JE ROVNAKO DÔLEŽITÁ AKO KRÁSA. Záhrada nikdy nebude bezúdržbová, ale robíme maximum, aby sme vám  starostlivosť čo najviac zjednodušili.

MÁME SVOJ RUKOPIS. Naše záhrady sú jednoduché, ale myslíme na detail. Chceme, aby v nich bol pokoj a harmónia. Materiály, doplnky a dreviny vyberáme precízne a kombinujeme s citom. Návrh i realizáciu však vieme ukončiť až keď ste naozaj spokojní vy.

EmptyName
atelier_kolážr